Grandinform Latvija
Interneta avīze ,
privātās publikācijas
Pāriet uz saturu...
Nekustamais īpašums
Apraksts: Sludinājumi par pirkšanas/pārdošanas nekustamo īpašumu. Zemes pārdošana, dārzu un lauku teritorijās, lauku saimniecībās, mežos.
Apmaiņa, pirkšana un pārdošana māju, dzīvokļi, garāžas un citas. Fotogrāfijas īpašumu. Spēja meklēt tipisku parametriem.
Datortehnika un spēles
Apraksts: Apmaiņa un pārdošana datoru piederumi, datorspēlēm un piederumi, lietoti datori, lietoti monitori.
Savākt dators - šeit jūs varat atrast pareizo daļu. Vai jums ir vecs dators? - Demontēt to daļām vai pārdot kopumā!
Sadzīves tehnika
Apraksts: Pirkšana, pārdošana jaunu un lietotu sadzīves tehniku​​. Apmaiņu un citas funkcijas. Neizdibināms krāmu tirgus.
Bezmaksas reklāma, viegli meklēt, visplašāko produktu klāstu. Sludinājumi ar attēliem. Vai jūs vēlaties atbrīvoties no nevajadzīgām lietām? - Uztaisi dāvanu. Nav par pareizo lietu nauda - pieprasīt personai, kurai tas nav nepieciešams.
Audio, TV, Foto un Videotehnika
Apraksts: Pērkot un pārdodot jaunu / lietot video un audio iekārtas. Apmaiņu un citas funkcijas. Elektroniskā krāmu tirgus. Lietotas mobilie tālruņi, televizori, kameras.
Bezmaksas reklāma, viegli meklēt, visplašāko produktu klāstu. Sludinājumi ar attēliem. Ir nevajadzīga elektronika? - Uztaisi dāvanu. Nav naudas par jaunu sīkrīku - pieprasīt personai, kurai tas nav nepieciešams.
Auto/Moto
Apraksts: Pirkt pārdod lietotas automašīnas un auto detaļu. Private reklāmas pirkt un pārdot motocikliem, kvadricikli, mopēdi un rezerves daļas. Paplašinātā meklēšana pēc markas automašīnas, stāvoklis, izgatavošanas gadu, un no automašīnas cenas.
Mēbeles
Aktīvai atpūtai un sportam
Apraksts: Iegāde un piederumu pārdošana par sporta un fiziskās izglītības iespējas, tūrismam, ūdens atpūta, makšķerēšana un medības. Sludinājums par pārdošanas velosipēdu un rezerves daļas. Iegāde medību ieroču un munīcijas.
Mūzikas instrumetni
Ražošana un celtniecība
Dažādi
Kultūra, izglītība, izklaide
Darbs un pakalpojumi
Iepazīšanās, kontakti
Apraksts: Cherche la femme. Princese uz zirņa. Sieviete jūsu sapņus. Princis uz balta zirga. Alain Delon pēc pieprasījuma. Jūsu ideāls partneris. Post bezmaksas reklāmas - atrast vīru vai sievu.
Nav laika uz diskotēkām? Dodiet sludinājumu un pateikt, kas jums ir nepieciešams, pasaule ir liels - kāds reaģēs. Gadījuma iepazīšanās un nopietnas attiecības.
Jūs vēlaties, svētkus - ziņojums salidojums mājās, nevēlas svētkus - organizēt demonstrāciju.
Dzīvnieki, putni, zivis
Apraksts: Jūsu zooveikals internetā. Pirkšana un pārdošana mājdzīvniekiem. Mājdzīvnieki, zivīm un putniem. Vai jūs vēlaties, lai dotu savu dzīvniekus labās rokās - ievietot bezmaksas sludinājumu. Jūsu krokodilu pieauga - dot zoo. Nezinu, ko lai pabarotu nīlzirgs - jautāt, kurš zina.
Pamosties, jo kaķu uztraukumiem? Pārdot kaķi un nopirkt kanāriju vai papagailis.
Jūs nevarat gulēt, jo putna dziesma - pārdod putns un iegādāties čūska.
Jūsu čūska pārmeklē visos caurumos - pārdot rāpuļu un iegādāties akvāriju.
Vai jūsu suns parādījās kucēni. Ir pienācis laiks ievietot sludinājumu laikrakstā.
Atrasts/Pazaudēts