Grandinform Latvija
Interneta avīze ,
privātās publikācijas
Skaistums un veselība: Padomus par veselīgu dzīvesveidu, informatīvos materiālus par tematiskajām sieviešu veselības, bērnu un māšu, izskats un skaistums, uzturs, uzturs un svara zudums, mīlestība, ģimenes un privāto dzīvi, sekss, slimību profilakse, izglītošana veselības paradumiem, fitnesa, joga, personīgās un sabiedriskās higiēnas rūdīšanas, vide, vides kontroli un citi.
Profesionālu padomu par ādas kopšanas un ķermeņa, matu kopšanas jautājumiem mājās, stāsti par kosmētikas procedūrām, kosmētikas ierīču, veidi masāžu, stāsti par to, kā izmantot un veidu aplauzums, ziņas no kosmētikas un kosmētikas materiāliem ražotājiem un citi.
Interesanti fakti no medicīnas jomās, kā lielie atklājumi, ekskursijas stāšanās vēsturē medicīnā, biogrāfijas slavenajiem ārstiem un pētniekiem, medicīnas jomā.
Apraksts ārstniecības augiem, zāļu un ārstniecības īpašības garšaugu un citu ārstniecības augi.
Pārskats par jaunākajiem notikumiem pasaulē zāles, faktu, komentāri, preses relīzes ražotāji zālēm.
Tagus: Latvija, ārstēšanā, vitamīni, medicīnas, veselības, diagnostikas, ārsts, profilaksei, garastāvoklis, botox, dysport, bioepilation, vaksācija, bikini, skaistums, maska, augu, zāles, žeņšeņs, māmiņa, balzams, alvejas,