Grandinform Latvija
Interneta avīze ,
privātās publikācijas
Pāriet uz saturu...
Politika
Apraksts: Iekšzemes un ārvalstu politika, notikumiem valsts dzīvē, atsauksmes politiskās dzīves, darbība valsts iestāžu un publisko administrāciju, cilvēki politikā, personu darbībām, politiskās tiesības un pilsoniskās brīvības, etniskās attiecības, valodas jautājumos, reliģija, ievēlēšanu pārvaldes institūcijai, parlamenta darbību, masu pasākumi, demonstrācijas un mītiņus, separatisms, politiskās represijas, īstenošanas darbības.
Starpvaldību attiecības, darbība starpvaldību organizāciju, analīze starptautisko situāciju un attīstību pasaulē, aplūkota politisko dzīvi valstīs, cilvēki starptautiskajā politikā, starptautiskās ziņas, diplomātisko skandāli, spiegošana oficiālo piezīmēs, starptautisko līgumu, imigrācija, bēgļi, cilvēktiesības, izdošanu teritoriālie strīdi, militārie konflikti...
Ekonomika
Apraksts: Ekonomiskā darbība valstī un ārvalstīs, finanšu un biznesa ziņas, analīze tirgus un uzņēmumu darbību, valdības noteikumiem par ekonomiku, kapitāla apriti, konkurence un alianses, ekonomiskie projekti un to īstenošana.
Publikācijas Ekonomikas un finanšu. Raksti, esejas, kopsavilkumi, tulkojumi, grāmatas, zinātniskās publikācijas par tēmām: finanšu vadība, grāmatvedība, korporatīvās finanses, makroekonomika, investīciju aktivitāte, investīciju efektivitāte, aktīvu pārvaldīšana, ārvalstu valūtas maiņas kontroli, vērtspapīri, finanšu analīze, globalizācija, un citi.
Prognozes, analīzes un statistikas materiālus, kas saistīti ar ekonomiku.
Novērtējumu investīciju projektiem, meklēt investoru, investīciju piesaiste un citi.
Zinātne un tehnika
Apraksts: Interesantākie jaunumi no zinātnes pasaulē un pārskatus par jaunākajiem un vismodernākās tehnoloģijas, kas šodien. Militāro tehnoloģiju un divējāda lietojuma tehnoloģiju. Aerokosmisko tehnoloģijas un iekārtas. Pētniecība un fakti kosmosā un aviāciju, apraksts uz kosmosa un gaisa kuģi.
Komentāri zinātnieki un eksperti, viedokļu, publikācijas, raksti no zinātniskajiem žurnāliem, valsts runā zinātnieki, ziņojumi par unikālajiem parādības uz Zemes un kosmosa, arheoloģiskos atradumus, ziņas no dzīves zinātniekiem un zinātniskām iestādēm, zinātnes, izglītības, metodiskie un metodiskos materiālus un pārskatus vēsture zinātnes un tehnoloģiju jomā, ziņošana par modernās zinātnes un tehnikas sasniegumiem, popularizēšana zinātnes un citi.
IT tehnoloģijas
Apraksts: Jaunums IT jomā, preses relīzes, analītiskie atsauksmes IT uzņēmumiem, iegāde, apvienošanās, absorbcija, ieraksti par IT uzņēmumiem, finanšu rezultātiem un prognozēm. Lielie līgumi. Jaunās stratēģijas IT uzņēmumiem.
Atsauksmes par datoru aparatūras, testi, salīdzinājumi datoru aparatūras un citu elektroniku, analīze par izmantošanas aparatūru, padomi montāža un remonts datoriem. Jaunas preces no pasaules datoru un citu elektroniku.
Atsauksmes un salīdzinājumu datorprogrammām, apraksts un programmēšanas valodas noslēpumus, analīze par izmantošanas programmatūras rīkus, padomi par programmatūras instalēšanu, konfigurēšanu un uzturēšanu programmatūru, programmatūras jauninājumus, interneta risinājumi, padomi, programmatori, datoru spēles.
Kultūra un šovs biznes
Apraksts: Lielākie kultūras pasākumi, atsauksmes, intervijas, kritika, ekonomika šovbiznesā, patroni kultūru.
Raksti par to arhitektūras un tēlniecības meistardarbu. Monumentālās skulptūras un mazo skulptūras.
Vēsture un pašreizējā mākslas stili, mākslinieki, attēli, biogrāfija fotogrāfu un mākslinieku, meistardarbiem uz pasaules mākslas galerijām, rakstnieki un vairāk jaunrades.
Viss par filmu pasauli un dalībnieku dzīvības: jaunumi, apskati, pirmizrādes, intervijas, biogrāfijas par aktieriem, režisoriem un filmogrāfiju.
Sagremot par jaunākajām ziņām no pasaules modes, stāsti par jaunākajām kolekcijām un modes tendences.
Stāsti par rock un pop joslām, orķestru, ansambļu un citu slavenu mūzikas grupu, diskogrāfija, tulkojumi dziesmu tekstus, atsauksmes, intervijas ar mūziķiem un daudz ko citu.
Svaigas ziņas no šovbiznesā, baumas, tenkas, intrigas, skandāli, slaveniem attēlus, kails zvaigznes, paparaci fotogrāfijas, tenkas kolonnu, ziņas par karalisko ģimeni, netīrumiem un citi.
Auto un moto
Apraksts: Auto jaunumi un pārskatīšana jaunā produkti auto pasaulē, restyling un modernizētas transportlīdzekļiem, kā arī visi no interesantākajiem ziņas par autoražotāju, sertificētajiem tirgotājiem.
Ziņojumi no auto šoviem, no ceļu sacīkstēm, raksti par satiksmes negadījumiem, izmaiņām likumos un noteikumos par ceļa.
Padomus par remontu un transportlīdzekļu vadīšanas uzturēšanai, fona dokumentācija, publikācijas par ierīces automašīnām.
Interpretāciju par ceļa noteikumiem, analizē sarežģītu lietu.
Atsauksmes un testa diskus automobiļu, detalizēts apraksts un specifikācijas populāru marku un modeļu, kā arī automašīnas, kamēr aizgājuši vēsturē, bet jūs interesēt līdz šim.
Informācija par izskatu un apdari no automašīnām, pieejamību, braukšanas sniegumu un cenu...
Skaistums un veselība
Apraksts: Padomus par veselīgu dzīvesveidu, informatīvos materiālus par tematiskajām sieviešu veselības, bērnu un māšu, izskats un skaistums, uzturs, uzturs un svara zudums, mīlestība, ģimenes un privāto dzīvi, sekss, slimību profilakse, izglītošana veselības paradumiem, fitnesa, joga, personīgās un sabiedriskās higiēnas rūdīšanas, vide, vides kontroli un citi.
Profesionālu padomu par ādas kopšanas un ķermeņa, matu kopšanas jautājumiem mājās, stāsti par kosmētikas procedūrām, kosmētikas ierīču, veidi masāžu, stāsti par to, kā izmantot un veidu aplauzums, ziņas no kosmētikas un kosmētikas materiāliem ražotājiem un citi.
Interesanti fakti no medicīnas jomās, kā lielie atklājumi, ekskursijas stāšanās vēsturē medicīnā, biogrāfijas slavenajiem ārstiem un pētniekiem, medicīnas jomā.
Apraksts ārstniecības augiem, zāļu un ārstniecības īpašības garšaugu un citu ārstniecības augi.
Pārskats par jaunākajiem notikumiem pasaulē zāles, faktu, komentāri, preses relīzes ražotāji zālēm.
Reģiona ziņas
Apraksts: Reģionālā ekonomiskā aktivitāte, finanšu un biznesa ziņas, analīze tirgus un uzņēmumu darbību.
Notikumi reģionālās kultūras dzīvē, atsauksmes, intervijas, kritika, ekonomika šovbiznesā, patroni kultūru.
Jautājumi mājoklim un komunālajiem pakalpojumiem, par tarifu regulēšanas, pilsētā uzlabošana, komunālo pakalpojumu, cenas un tarifus attiecībā uz mājokļu pakalpojumiem.
Pārskatu par jaunāko attīstību reģionālās medicīnā, fakti, komentāri, preses relīzes uz vietējiem ražotājiem zāļu.
Vietējie likumi, noteikumi, publikācijas vietējās administrācijas un pārstāvju tiesībām.
Kaleidoskops
Apraksts: Notikumi, fakti un iespaidi. Par visu, kas varētu radīt interesi, nekā jūs vēlaties dalīties ar lasītājiem.